Të humbura:

...
Kart Raiffesen Bank

Kam gjetur nje kart Karte Raiffeisen mbrapa operas. Emri ne kart eshte Alpina Kola Kush e njef te me shruaj ne wp. Foto e kartes nuk do te perfshihet per shkak te sigurise

Aldo
+355692750630

30 Dhjetor 2023 - 13:28:54

...
celes i humbur

me ka humbur nje celes benci w203 tek rruga zallherr bathore ju lutem kush ta ket gjetur te kontaktoj ne numrin 0676516130 faleminderit per mirekuptimin

dejan
+355676516130

30 Dhjetor 2023 - 13:16:45

...
portofol i humbur

Pershendetje. Me ka humbur ne dt. 29.12 portofoli ngjyre portokalli ne durres ne rrugen e plazhit. Kam brenda patenten me iniciale Z.H. Me intereson vetem ajo. Portofoli ka logo emrin Parfois.

zemaida
+355693045636

30 Dhjetor 2023 - 08:27:34

...
Celes Audi

Kam humbur nje celes audi ne durres tek kolaudimi Kush e gjen i lutem te kontaktoj

Klaidi
+355693305887

30 Dhjetor 2023 - 00:59:07

...
Portofol I humbur

Me ka humbur portofoli diten e premte në orën 13:30 tek qendra ose toptani. Do ju lutesha kush ka mundur ta gjeje të me japi vetëm kartat ose ti lere diku tek dyqanet e qendres. Ju lutem kam me rëndësi kartat që janë brenda pjesën e lekëve nuk e llogaris

Klea
+355676924428

29 Dhjetor 2023 - 19:30:48

...
Portofol

Pershendetje, me ka humb nje portofol gucci i vogel ne rrugen e bllokut rreth ores 12 nese e gjen dikush a mund ta publikoni ju lutem do isha shum mirenjohse

Denisa
+355696981734

29 Dhjetor 2023 - 08:26:46

...
Cantë e Humbur

Ka humbur prane stacionit te porcelanit ne qender Ka letra me vlere ju lutem kush e shikon te na kontaktoje

Armela
+355683913275

28 Dhjetor 2023 - 23:16:00

...
Qeni i humbur

Siera ka humbur sot rreth ores 13:30 pasi eshte larguar nga shetpia dhe nuk eshte kthyer me,ajo nuk largohet asnjeher ndryshe nga sot..ke lagjia çabejt afer pasticeri likes ofrohet 200€ shperblim

Klea kerpaci
+355688097700

28 Dhjetor 2023 - 22:17:05

...
Portofol i humbur

Pershendetje. Me ka humbur nje portofol ngjyre kafe ne stacionin e toptanit ne mos gaboj. Kam pasur cdo karte te mundshme. Ai qe e ka gjet,na ktheni pergjigje ju

Rosita
+355689289715

28 Dhjetor 2023 - 20:13:13

...
Portofol i humbur

Pershendetje. Me ka humbur nje portofol ngjyre kafe ne stacionin e toptanit ne mos gaboj. Kam pasur cdo karte te mundshme. Ai qe e ka gjet,na ktheni pergjigje ju

Rosita
+355689289715

28 Dhjetor 2023 - 20:12:38

...
Portofol i humbur

Pershendetje, sot ne oren 09:00 me eshte vjedhur portofoli ne autobusin e Unazes, ne stacionin Vasil Shanto. Portofoli ka te shkruar siper Polo dhe eshte me ujera jeshile, te badha dhe kafe, si ne foto. Ka brenda karte identiteti, lejedrejtimi dhe dy karta banke. Per shkak se nuk ka patur lek mendoj se mund te jete hedhur. Ju lutem nese dikush e gjen te me kontaktoje.

Kristina
+355676528377

28 Dhjetor 2023 - 18:41:06

...
Kart praktikantj

Me ka humbur ne laq

Leonard
+393518510907

28 Dhjetor 2023 - 18:09:30

...
Telefon i humbur

Pershendetje, me ka humbur nje iPhone 8 i kuq me nje mbeshtjellese te zeze pak te demtuar. Ka nje foto te Messit ne wallpaper. Heren e fundit ka qene tek nje autobus i Unazes bashke me nje karikues iPhone ne nje sedilje nga dritarja e anes se majte te autobusit. Nese e gjeni, ju lutemi te na kontaktoni ne nr e dhene

Orinda
+355682062226

28 Dhjetor 2023 - 17:04:55

...
Medallion Ari

Pershendetje JOQ Vajza ime sot ka harruar canten ne nje stol te liqeni rreth ores 7 .30 te mbremjes brenda cantes kishte nje sasi lekesh dhe nje medalion floriri me koke versace.Do ju lutesha kush e ka gjetur te na e kthej se e kemi kujtim .leket le ti mbaj.me poshte po nis dhe foton e medalionit . Nr tel 0682027901 Z Agron Topallaj

Agron
+355682027901

28 Dhjetor 2023 - 10:25:15

...
Humbje byzyluk flori

Mund tme ndihmoni te nxirni nje lajmerim por ju lutem lëreni anonim Me ka humbur nje byzyluk te cilin e kisha dhurate nga nje person shum i shtrenjte, nese dikush e ka gjetur lutem te ma kthej kundrejt nje shperblimi🙏 Byzyluku ka humbur ne lagjen 29Marsi,rruga 7 Marsi,Qyteti Patos..Nese e ka gjetur dikush te kontaktoj ne nr 0694569629.Ju faleminderit

Perparim
+355694569629

27 Dhjetor 2023 - 19:44:20

...
Femij i humbur

Ju lutem ka humbur ky femij ne zonen e laprakes ke posto blloku ju lutem kush e shikon tme kontaktoje nr 0692691772 femija nuk shikon dhe aq mire

Eriglis
+355692691772

27 Dhjetor 2023 - 19:38:17

...
Portofol I humbur

Me ka humbur portofoli diten e premte në orën 13:30 tek qendra ose toptani. Do ju lutesha kush ka mundur ta gjeje të me japi vetëm kartat ose ti lere diku tek dyqanet e qendres. Ju lutem kam me rëndësi kartat që janë brenda pjesën e lekëve nuk e llogaris

Klea
+355676924428

27 Dhjetor 2023 - 15:10:13

...
Macok i humbur

Pershendetje sot ne mengjes me ka humbur macoku me rezulton qe mund te ket dal nga dera e pallatit vendodhja mu tek trregu laprake afer kupoles

Geri
+355696556957

27 Dhjetor 2023 - 14:35:58

...
Cels makine Audi

Kam gjet ket celsin e makines marke Audi ne plazhin e Durresit.

sidrit lamnica
+355696507616

27 Dhjetor 2023 - 14:33:55

...
Me ka humbur nje portofol

Me ka humbur portofoli me 140 mije leke ,karta e indetiteti dhe karta e punes.Dhe ka humbur rruges se rusit deri te ishpesherojte ju lutem me gjeni .

Kolec zhuri
+355686081347

26 Dhjetor 2023 - 15:38:27