Të gjetura:

...
Kam gjetur leje drejtimi

Me shkruaji ne whatsapp ju lutem pasi nuk kam numer shqiptar +39 3517091773

Klaus
+393517091773

13 Qershor 2024 - 21:41:40

...
Pastor belg durres

Eshte gjetur pastor belg ne durres Kush eshte pronari te kontaktoj !!

Regan
+355674105213

12 Qershor 2024 - 20:25:07

...
Celesa te harruar

Jan harruar nje pal celesa *w* dhe nje cip ashensori te fast food te fresku

Reno Bardho
+355695147572

11 Qershor 2024 - 10:58:50

...
kam gjetur nje valixhe motorçiklete

Persh . Dje rreth ores 5 mbasdite kam gjetur nje valixhe motorçiklete eshte shum e rend, besoj se esht me vegla pune dhe dua tja kthej te zotit . Ju lutem postojeni 0699842222 nr im E kam gjetur te mbikalimi Kasharit prane piceri ”Iliada”

Altin
+355699842222

6 Qershor 2024 - 12:10:52

...
Qen i gjetur

Qeni ka 2dite qe qendron ne zonen e Bulevardit te Ri, ku ndertohet pallati USLUGA. " Altura Trade Center"

Irena
+355692261244

5 Qershor 2024 - 19:39:00

...
Celesa makine

Celesa makine Durrea

Flori
+355696450549

5 Qershor 2024 - 14:36:03

...
kemi gjetur 1 patent tek kalceto visha

e kemi gjetur mbrenda ne kalceto

deni
+355696756607

2 Qershor 2024 - 23:58:56

...
Ne lungomare

Gjetur ne lungomare duket ce eshte kafsh shtepiake.

Elvis
+355692091837

2 Qershor 2024 - 22:48:42

...
IPHONE i gjetur!

Iphone i gjetur tek Ura e Tabakeve. Personi qe e ka humbur ose ata qe e njohin tme kontaktojne: 0698112281

Anxhelo Bregu
+355698112281

2 Qershor 2024 - 09:21:35

...
Qen I humbur

Pershendetje. Ky qenushi ka ca dite qe rri neper rruge te elbasanit duket qe I humbur Nese I ka humbur dikujt ky qeni rri posht universitetit a.xhuvani posht te fastfoodet

Albert
+355696386636

2 Qershor 2024 - 01:09:02

...
Karte ID dhe karte debiti

Kam gjetur 1 karte identiteti dhe karte debiti prane attica lounge, stadiumi dinamo Nr i tel 0692806969

Arlind
+355692806969

1 Qershor 2024 - 11:07:50

...
Kam gjetur nje portofol dhe e kam len te moncheri tek piramida

Kam gjetur nje portofol tek moncheri qe ndodhet tek piramida emri djalit eshte keidi selmanaj

Irsid
+355697681078

29 Maj 2024 - 20:22:49

...
Gjetje celesash makine.

Dje ne stadiumin Air Albania kemi gjetur nje pale celesa makine .

Ardit
+355684204358

27 Maj 2024 - 16:42:21

...
Byrzilik

Pershendetje, kam gjet kte byrzilikun perball karburantit tek ringu ne zog tzi aty ku rrin taksiat. Dua tja jap atij ce i ka humbur, gjith te mirat.

Blerim
+355698682007

25 Maj 2024 - 16:10:06

...
Patent , karte banke

Kam gjetur nje patent dhe nje karte banke

Ilda
+355688457774

22 Maj 2024 - 14:15:35

...
Tel i gjetur

Ne ane te rruges te kavajes kam gjet nje hajfon 11 pro

Emiljano
+355697828151

21 Maj 2024 - 20:39:04

...
Portofol

Eshte gjetur tek Street Food tek sheshi Skenderbej

Kelvina
+355697773962

18 Maj 2024 - 22:08:14

...
Iphone i gjetur

Eshte gjetur sot ne sheshin Skendebej nje Iphone dhe e kam dorezuar ne Komisariatin Nr4 ne Tirane. Me poshte do bashkangjis edhe foto te tel dhe pronari i tel mund te shkoje ta terheqe atje.

Linda
+355693224546

18 Maj 2024 - 22:01:26

...
Celesa makine

Te liqeni Tiranes

Ermelinda bendi
+355697508879

18 Maj 2024 - 20:19:39

...
Kulete e humbur

E gjeta ne qender . Ka nje karte identiteti dhe nje abone brenda . Mund ta marri djali tek nabucco lounge ktu tek galeria tek 17 nentori

Jona
+3554183885

18 Maj 2024 - 19:47:38