Të humbura:

...
Ka humbur unaze

Ka humbur unaza te spitali Hygeia.Ka vlere shpirterore per mua se e kam trasheguar nga mamaja.Ju lutemi kush ka info te kontaktoj tel 0693936883

Nina
+355693936883

20 Prill 2024 - 22:09:01

...
Çelesa makine Ford te humbura ne Shengjin.

Sot ne Shëngjin ,Lezhe rreth mesdites me jane humbur nje pale çelsa te makines tip Ford .Bashke me çelsin e makines kane qene edhe nja kater çelsa te tjere qe jane shume te domosdoshem Nese i ka gjetur dikush dhe nuk di ku ti adresoje do ju lutesha te me kontaktonit ne numrin tim te tel. Ju falenderoj paraprakisht .

Edmond
+355688341736

20 Prill 2024 - 20:38:06

...
Kulete e humbur (detajet me poshte)

Ditën e enjte, në datën 18 Mars, rreth orës 15, kam humbur kuletën në Fushë-Krujë. Bëhet fjalë për sheshin mes “Argjendari Fredi” deri afër “Hotel Triada”. Nëse munden të më kthejnë vetëm kartat e identitetit (shqiptare + turke) dhe patentën, do ju isha shumë mirënjohëse! Inicialet e identifikimit janë R.D. Tel: 069 528 7249

RD
+355695287249

20 Prill 2024 - 18:37:21

...
Portofol i humbur

Rreth ore 14:00 ne dat 20/04/2024 ne zonen e kodres se diellit ka humbur nje portofol me nje sasi lekesh ne te dhe disa karta do i lutesha nese e ka gjet njeri tm kontaktoj 0695131189

Marjus
+355695131189

20 Prill 2024 - 16:03:08

...
Humbur macoku

Pershendetje Ka humbur macoku diten e sotme ne Institut dhe eshte ne gjendje jo te mire sepse eshte semure.Ju lutem kush e shikon ose e gjen te na kontaktoje ne numrin 0696231294

Ismete
+355696231294

20 Prill 2024 - 12:26:26

...
Humbje

Kam humbur nje celular mbreme rreth ores 23:00 tek Sheshi Nene Tereza Iphone 14 pro ngjyra lejla me nje kover ngjyr kafe ku koveri ka nje katror te bardh dhe nje thenie mbrapa

Remino
+355682731830

20 Prill 2024 - 11:07:21

...
Portofol i humbur

Pershendetje, Me date 16 prill kam humbur portofolin ku ne te kam pasur ID, Patente, 2 karta banke, karte siguracioni, si dhe 2 karta te tjera. Kush e gjen ju lutem te kontaktoj nr me poshte. Faleminderit

Arben Rakipi
+355697787777

19 Prill 2024 - 21:32:00

...
Kulete

Me ka ra Kulete nga makina para nje furre buke ne sauk the e Ka marr nje grua me cader ju lutem te ma kthej se kam dokomenta faliminderit

Vehap hafuzi
+355686428646

19 Prill 2024 - 20:15:12

...
Humbje portofoli

Ka humbur nje portofol i zi afer lokali Trinity ne Zog te zi.Kishte brenda gjithe dokumentat personale.Tel:0694512481

Orges
+355694512481

19 Prill 2024 - 15:15:50

...
Kulete e Humbur

Sot ka humbur nje kulet e vogel diku nga zona e Don Boskos deri ne fillim te rruges se durrsit Kuleta ngjyre blu te ndezur brenda kishte celsa karte identiteti me emrin Uendi B. dhe karte palestre. Tel: 0693018655

Uendi
+355693018655

19 Prill 2024 - 14:03:22

...
Leke te humbura

Dije ne dreke rresh ores 12:46 min ,afer Poliklinikes Elbasan,na kane humbur 3 Mln leke te vjetra,te mbledhura me llastik(ishin leke qe po shkonim ne banke te benim pagese).Aty ndaluam me makine ,siduket na kane rene nga xhepi mbrapa qe i kishim.Afer nesh ishin dy vajza qe po shihnin ..,dhe ne na beri pershtypje..,Tani do ti lutesha shume tna i kthenin leket pa bere ne denoncim ne polici,dhe pa i nxjerre kamerat .Nr jone eshte 0697277252

Evis
+355698774700

19 Prill 2024 - 13:47:37

...
Celesa te humbura

Nje djale me biciklete i veshur me te zeza dhe kishte kufje i rane nga xhepi celesat tek liqeni i thate ne oren 22:00

Megi
+355682998839

18 Prill 2024 - 22:16:36

...
Papagall

Pershendetje JOQ. Dje ne zonen e shengjinit ne rrugen per Kune na ka ikur nga shpia ky papagalli qe eshte ne foto, Dhe nuk eshte kthyer mo ne shpi! Kush do qe e gjen Dhe na jep informacion do kete shperblim. Nr 0674423819

Uran Doda
+355674423819

18 Prill 2024 - 19:04:17

...
Portofol

Siper restorant freskut.ka rreth ores 12 ka humbur portofol .ne rrug nacionale drejt dajtit.mbrenda ka dokumenta me rendesi.si dhe 140 mij lek te vjetra.ju lumet kush e ka gjet te mari ne nr tl 0695856670 .ka karten e indetitet Me emrin Arian koci

Dashuriekokoshi
+355693524842

18 Prill 2024 - 15:36:11

...
Ka humbur qeni

Date 17.04.2024 rreth ores 12:20 ne Plepa, Durres prane karburant Kastrati eshte par qeni per here te fundit. Nga kamerat duket nje makine VW e zeze qe ka ndaluar dhe mar qenin

Robert Alushi
+355692040140

18 Prill 2024 - 11:34:15

...
Range Rover

Pershendetje eshte vjedhur Nje Range Rover Sport i vitit 2015 ne zonën e Durrësit, Lagja 12 ,Rruga Neki Libohova, ne Date 17-04-2024 ora 4:00 Kush ka informacion Te kontaktoj ne Nr e tel: +355 69 633 0743 Per kete Informacion Do ju shperblem, Faleminderit

Armando Nebiaj
+355693193885

17 Prill 2024 - 22:29:00

...
Kam gjetur nje kone

Duket i paster dhe i mesuar

Amadeo
+355697998790

17 Prill 2024 - 17:57:53

...
Unaz e humbur

Me ka humbur nje unaz me gjel ne kisht te lacit ne oren 15:30 Dt 16/4/2024 kush e kthen ka shperblim

Ledi
+355689522119

16 Prill 2024 - 17:00:18

...
Qen I humbur

Përshëndetje Më ka humbur qeni ne rrugen e burgut rreth ores 3 e gjys,quhet Charli dhe eshte 5 vjeç Kush e ka parë do ju lutesha të më njoftonin jam me dy fëmi t vegjël që nuk më rrin dot pa të. Shpërblim për këdo që me sjell Charlin 0696767377

Ana
+355696767377

15 Prill 2024 - 23:58:45

...
Humbur pashaport dhe celsa

Pershendetje diten e shtune pasdite me ka humb pashaporta (me veshje roze) dhe celsat (zona Delijorgji ose TEG). Nr kontakti +355 68 553 0911 Faleminderit!

Sidorela Skenderaj
+355697255505

15 Prill 2024 - 22:55:45