Të humbura:

...
Me ka humbur portofoli!

Portofoli me ka humbur dje me date 22.07.2024 nga ora 9-10 e darkes. Ne zonen e donboskos, vizion plusit prane Euromarket. Kush do ta sjelli ka nje shperblim, apo ndihmese nese ka nevoje. Nese nuk do te dali me emer mbiemer ta leri te marketi te kasa. Shprehsoj te jemi te mirkuptushem.

Enio
+355699917183

23 Korrik 2024 - 20:27:16

...
Humbur Celsa Opel Corsa

Me kane humbur celsat e Opel Corsa ne zonen e qerretit Nga hotel brilant deri tek Hotel suprem ..ju lutem kush i gjen te me kontaktoj .flm

Hyqmet
+355694070121

23 Korrik 2024 - 16:58:21

...
Ka humbur nje mace

Pershendetje.Sot ne mengjes me ka ikur macja ne kavaje tek lagja e çaponve esht rrac bengal ju lutem kush e gjen ta kthej ka dhe shperblim !!

Mustafa
+3552077575

23 Korrik 2024 - 08:24:03

...
Portofol

Pershendetje kam humbur portofolin sot 22/07/24 ne durres afer stacionit trenit nga ora 15:00 dhe ne cofte e ka gjetur dikush ju lutesha te me kontaktoj leket ce ka pas mrena jau boj hallall vetem kartat e banges id dhe 2 patentat doja te therat jau boj hallall Njera nga patentat eshte kjo ne foto

Lorenco
+355684671209

22 Korrik 2024 - 21:52:23

...
Portofol i humbur

Pershendetje. Kerkoj ndihmen tuaj oer te gjetur nje portofol te zi te markes Coach qe me ka humbur ne Tirane. Dokumentat, kartat qe ka brenda jane me shume rendesi. Ju lutem nese dikush e gjen ti mbaje leket qe ka portofoli brenda + ka dhe shperblim. Inicialet ne karta jane A.K, vendlindja Tirane dhe ditelindja 2004. Nr:0692301333

Alesio
+355692301333

20 Korrik 2024 - 21:29:36

...
Çelsa Audi

Pershendetje! Ka humbur nje çeles Audi pran zones se 5 majit ose farmacis 10, nese dikush e ka gjetur ju lutem te kontaktoj ne kete nr kontakti 0695889786. Faleminderit!

Oldrin
+355672480999

20 Korrik 2024 - 20:33:19

...
Byzylyk bebesh i humbur

Ka humbur nje byzylyk floriri te liqeni ne Tirane, eshte me emrin e nje femije Erajda dhe daten e lindjes 19.12.2019, ka dhe nje flutur dhe shenje infiniti. Nuk kushton vlera sa kushton kujtimi pasi eshte dhurata e pare e lindjes. Kush e ka gjetur lutemi te na e ktheje dhe kundrejt nje pagese. 0698997137. Faleminderit

Erajda
+355698997137

18 Korrik 2024 - 15:46:39

...
Portofol i Humbur

Pershendetje me ka humbur portofoli i zi ne 21 te rruga Federik Shiroka Afer Supermarket Joena ose ne hyrje te tregut ushqimor Rruga Hamdi Pepo. Kushdo qe mund ta kete gjetur te mbaj Leket qe jane brenda vetem me duhen kartat edhe patenta Nr. cel. 0692736335 Ju faleminderit

Lulzim Dardha
+355692736335

18 Korrik 2024 - 11:50:51

...
Dokument me rendesi

E km gjetur pran dyqanit tim ne 21dhjetori , ka dy dite qe ka humbur e kam nxjerr ne rrjetet e mija sociale asnje ska pyetur ose ta njoh personin , km prit mos vij njeri te pyes po ska ardh askush , shpresoj ta shikoj zonja !

Denada
+355692080509

17 Korrik 2024 - 23:40:48

...
HUMBJE ÇELESI MAKINE

Kam humbur sot ne Tirane nje celes makine Toyota dhe disa celesa te tjere bashke . Nese i keni gjetur ju lutem kontaktoni ne nr 0692741413. Do jua shperblej.

Nertila
+3556987999991

16 Korrik 2024 - 19:58:33

...
Portofol me dokumentet brenda

Tek bashkia elb. Parkimi. Kam dokumente italiane brenda personale dhe te femijeve. Ju lutem kush e ka gjetur per vesh lekeve brenda qe ishin mjaftueshem jap edhe demshperblim.

Anisa
+355696290992

16 Korrik 2024 - 10:02:18

...
Portofol

Tek bashkia elb. Me interesojn vetem dokumentet. Parat qe ka mund ti mbani.

Anisa
+355696290992

15 Korrik 2024 - 23:28:05

...
Telefon i humbur

Kam humbur telefonin Redmi 12 i zi me cover trasparent tek plazhi Portez ne Durres.

Greta
+355699202926

15 Korrik 2024 - 23:27:37

...
ka humbur celsesi i makines

Pershendetje!me humbur nje celses makine te kopeshti botanik te xhamia me ka rene ne asfalt prane koshave te kryqezimi te xhamia e kopeshtit botanik!ju lutem kush e ka mare te ma ktheje se do kete shperblim patjeter

Saimir
+355672744637

15 Korrik 2024 - 10:09:31

...
SYZE GUESS

ne dat 18 qershor nga ora 3 e mbasdites me kan marr syzet Guess te banjat e qendres tregtare RING, nese ka mundesi ai qe i ka marr ti kthej, ka dhe shperblim, me shum per vleren sentimentale se mi ka ber dhurat e dashura

Resi
+355696109153

15 Korrik 2024 - 01:15:04

...
Humbur

Pershendetje me ka humbur pjesa e kokes se nje plumbi varse e di qe ndoshta seshte shum e cmuar per ju por qe per mua ka domethenie te madhe … shpresoj qe dikush mund ta gjej edhe pse eshte do jet thuajse e pamundur sepse eshte vogel shikoni ne foto . nqs mund ta postoni ju faleminderit .Nje demshperblim per personin qe e gjen . Zona e spilles Plazh , nga resort Bleta deri tek Blu Mare .

Endrit
+355864288967

13 Korrik 2024 - 15:04:29

...
humbur cels makine mercedes benz

kam humbur nje celses mercedes benz ne zonen e kopeshtit botanik tek xhamia prane koshave

Saimir
+355672744637

13 Korrik 2024 - 14:52:57

...
Humbur qeni

Qeni i humbur ne zonen e shkozet tek xhamia Kaf me kollare ne qaf me nr e pronarit , kush e gjen ka shperblim te mire

Endi R
+355682030200

13 Korrik 2024 - 14:24:00

...
Humble telefoni

Sot ne oren 8 kam humbur ne plepa durres telefonin me klluf me shqiponje dhe me nje shume lekesh kush e ka mare ju lutem te kontaktoje ne numrin me poshte

Anonim
+355693567945

12 Korrik 2024 - 23:13:59

...
Humbje Portofoli

Pershendetje, Sot me daten 12/07/2024 kam humbur nje portofol besoj se e kam humbur tek lagja malezjan ngjit me terminalin. Brenda ka dokumenta Greke me emrin Kristian K. Ju lutem nqf e gjeni te me kontaktoni jepet dhe shperblim.

Kristian Kocli
+355693232557

12 Korrik 2024 - 18:58:32