Të humbura:

...
Patente e humbur,

Me ka humbur portofoli patenta dhe kartat, ju lutem nese i ka gjet dikush tme shkruaj do e shperblej faleminderit,

Zajmir Myrto
+355682001660

22 Shkurt 2024 - 09:44:10

...
Portofol i humbur

Mirmbrema. Nese eshte mundesia per nje kerkese publike. Rreth ores 19 e 20 min ne lagjen Ali Demi. Me sakte nga Pasticeri Nefeli deri tek shkolla 9 vjecare Ali Demi, mamas time i ka humbur portofoli me nje shume parash dhe kartat e bankes dhe te identitetit. Nese dikush e ka gjetur dhe ka deshiren te na e rikthej do i ishim mirnjohes. Inicjalet e dokumentave jane E.B . Faleminderit.

Santi
+355697220077

21 Shkurt 2024 - 22:23:03

...
Unaze Argjendi

Unaza ka humbur ne zonen e laprakes tek procredit bank ne rrugicat mbrapa ose ne zonen e astirit tek kryqzimi ku ndodhet statcioni i autobuzit tirana e re . Nr cel : 0692183312

Iz
+355692183312

21 Shkurt 2024 - 13:39:52

...
Portofol i humbur

Pershendetje me ka humbur nje portofol ngjyre e zeze lekure me shkrim PRADA diten e hene date 19 rreth ores 13-13:30 me lek dhe dokumenta brenda, Karte ID, patent ne emrin tim te zona e Zogut zi - harry fultz deri te Stacioni Trenit me ka rene rruges. JU LUTEM kush e ka gjete te me kontaktoje vetem te me ktheje dokumentat per leket ti mbaje sesht problem vetem dokumentat me duhen. Ju lutem kush e gjen tme kontaktoje te ky nr. 0692559460

Ledion Halili
+355692559460

21 Shkurt 2024 - 13:20:20

...
Kam humbur canten.

Pershendetje! Ju lutem mund te me ndihmoni me nje post. Dhe rreth ores 14:30-15:00 kam humbur caten tek markata e fruta-perimeve tek stadiumi ne Elbasan. Ne cante kisha dokumente shume te rendesishme dhe nje shume te konsiderueshme. Lutem te ma ktheni,do ta vleresoja shume dhe patjeter qe do e shperbleja veperimin tuaj. Faleminderit paraprakisht nese e postoni.

Juliana Pani
+355673473466

21 Shkurt 2024 - 12:24:17

...
Kam humbur canten.

Pershendetje! Ju lutem mund te me ndihmoni me nje post. Dhe rreth ores 14:30-15:00 kam humbur caten tek markata e fruta-perimeve tek stadiumi ne Elbasan. Ne cante kisha dokumente shume te rendesishme dhe nje shume te konsiderueshme. Lutem te ma ktheni,do ta vleresoja shume dhe patjeter qe do e shperbleja veperimin tuaj. Faleminderit paraprakisht nese e postoni.

Juliana Pani
+355673473466

21 Shkurt 2024 - 12:24:17

...
Kam humbur një portofol me dokumenta brenda

Afër Megatek

Migela Rajta
+355682633885

20 Shkurt 2024 - 22:08:53

...
Portofol I humbur

Mbremjen e djeshme me ka humbur nje portofol i vogel meshkujsh ne ngjyre te zeze pergjate rruges Tirane-Elbasan-Berat. Ju lutem nese dikush e ka gjetur te mbaj cdo shume monetare qe ndodhet ne portofol,dua vetem dokumentat ku perfshihet nje karte rezidence UK me iniciale A.S dhe kartat e bankes ne te njejtin emer.

Albion
+355682763251

20 Shkurt 2024 - 15:02:31

...
Kart ID

Me ka humbur nje karte identiteti. Nga Casa Italia deri te blloku gintash ne Laprake. Kjo qe kam lene ne foto.

Eleni Meli
+355694563859

20 Shkurt 2024 - 14:15:47

...
Cante e vogel per burra

Me ka humbur nje cante e vogel e zeze me zinxhir tipike qe perdorin burrat .Brenda ne cante ka pasur letra greke me emrin B.K. si dhe celsa te ndryshem dhe libreza.Canta me ka humbur ne Elbasan.Kush ka mundesi te ndihmoj kundrejt shperblimi nr tel +355 69 279 9437 . Faleminderit!

Greta
+355692799437

20 Shkurt 2024 - 10:07:10

...
Humbur karta banke

Me kane humbur 3 karta banke debiti ne daten 19 shkurt ne tirane

Geri
+355682548388

20 Shkurt 2024 - 01:35:44

...
Portofol i humbur

Pershendetje me ka humbur nje portofol ngjyre e zeze lekure me shkrim PRADA sot rreth ores 13-13:30 me lek dhe dokumenta brenda, Karte ID, patent ne emrin tim te zona e Zogut zi - harry fultz deri te Stacioni Trenit me ka rene rruges. JU LUTEM kush e ka gjete te pakten te me ktheje dokumentat per leket ska gje. Ju lutem kush e gjen tme kontaktoje te ky nr. 0692559460

Ledion Halili
+355692559460

19 Shkurt 2024 - 15:59:04

...
Humbje portofoli Durres

Eshte humbur nje portofol diten e djeshtme dt 18/02/2023 ndermjet ores 10:00 deri ne oren 14:00 ne Durres ne rrugen Currila ose Vollga ( sophie caffe). Portofoli brenda ka pak leke dhe dokumenta te rendesishme. Portofoli eshte kulete normale lekure ngjyre e zeze. Ju lutem nqs e ka gjetur dikush tme kontaktoj, do kete shperblim!

Rei Qehajaj
+355672035118

19 Shkurt 2024 - 15:24:24

...
Iphone 12 pro

Ju lutem me mirkuptoni ! Me ka humbur telefoni ,eshte model Iphon 12 pro ngjyre gri me nje mbrojtese(cover) me zemra ngjyre roze dhe te bardha te vogla me nje zemer te madhe qe lexon XOXO nga mbrapa. Vendi qe ka humbur eshte ne Levan te Fierit dhe eshte stacion autobuzi perballe nje tabele Kafaraj 1, dhe llinja me e shpeshte e autobuzit eshte levan -cakrran . Ju lutem me mirkuptoni ,eshte shume i rendesishem telefoni per gjithcka qe ka dhe do jua shperblej . Iphone ka qene i fikur pa bateri . Me kontaktoni ne kete nr cel: 0697063332 / 0694831018

Polikseni Vata
+355697063332

19 Shkurt 2024 - 14:38:55

...
Humbi qenin tonë Bulldog francez (Milka)

Dje rreth orës 01:00 qeni doli me vrap në rrugë dhe nuk e kapën dot, iku, ishte gri. emri është Milka, nëse e gjeni qenin, do të paguaj një shumë të mirë. +355692318842🙏🏻❤️

Yana
+355692318842

19 Shkurt 2024 - 14:34:28

...
Qen i humbur die ne vlore ora 10:00

Qeni ka qen ne valixhe blu perball lutionit vlore dhe ju lutem kush e ka gjet te na njoftoni do ju shperblejm kush e ka gjet

Idriz jonuzaj
+355696597109

19 Shkurt 2024 - 09:24:00

...
Humbje kulete

Kam humbur nje kulete ngjyre gri metallizzato rreth zones se astirit ose diku aty afer asaj zone.Kush e gjen, ju lutem te me lajmeroni pasi kam te gjitha dokumentat e identifikimit e te tjera te nevojshme, kundrejt nje shperblimi. Leket qe jane brenda nuk i dua mjafton te me dorezoni pjesen tjeter. Nr. telefonit 0672447027

Rea
+355672447027

18 Shkurt 2024 - 21:20:03

...
Qen Akita

Me ka humbur qeni ne zonen e kamzes, jap shperblim per ate qe e ka gjetur ose qe ka informacion. +355682423707

Aurel
+355682423707

18 Shkurt 2024 - 18:42:37

...
Humbi qenin tonë Bulldog francez (Milka)

Dje rreth orës 01:00 qeni doli me vrap në rrugë dhe nuk e kapën dot, iku, ishte gri. emri është Milka, nëse e gjeni qenin, do të paguaj një shumë të mirë. +355692318842🙏🏻❤️

Yana
+355692318842

18 Shkurt 2024 - 18:27:56

...
iPhone i humbur

Pershendetje , sot ne nje stacion autobuzi ku linja me e shpeshte eshte levan-cakrran ka humbur nje telefon IPhone 12 pro max me cover roze me nje zemer. Telefoni eshte i fikur per bateri , nese dikush e ka gjetur te na lajmeroj sepse ne te kam dokumente qe me nevojiten.

Ana
+355688749535

18 Shkurt 2024 - 17:38:49