Të humbura:

...
Byrzylyk

Me ka humbur nje byrzylyk floriri. Ju lutem keni shperblim pasi e kam kujtim shum te shtrejt nga mami qe nuk jeton me. Kam qen per mesdit tek restorant Bonum ne tr . Ose ne Durres pasi se mbaj mend mir se ku mund te me ket ren.

Ensuida
+355684142248

4 Dhjetor 2023 - 19:53:21

...
Karte Sigurimi SICRED

Eshte gjetur tek komuna e parisit Prane sigma-s

Albi
+355672007818

4 Dhjetor 2023 - 19:26:52

...
Humbja e cantes

Pershendetje! Ne daten 4.12.2023 ne oren 5-6 ne urbanin e kamzes me ka humbur canta.. ju lutem kush e ka gjatur lutem te ma kthej sepse kam dokumente te cilat me nevojiten Me posht eshte canta Do isha shum falenderuese normalisht dhe do tju a shperblej Nr kontaktit: 0692403406

Lejdja Gega
+355692403406

4 Dhjetor 2023 - 18:56:57

...
Karte ID

Eshte gjendur nje karte ID te kompleksi Fratari ne Astir. Ju lutem personi qe e ka te me kontaktoje ne nr +355674898596

Elona
+355674898596

4 Dhjetor 2023 - 18:04:46

...
Vedhje portofoli

Me vodhen fotolin ne atobuz tufin kombinat te stacioni ne qender,,ju lutem nuk kane rendesi leket ,,por kartat patenta dhe dokumentat... Tel: 0688329891

Milena Zhllima
+355688329891

2 Dhjetor 2023 - 23:06:28

...
Ka humbur REX, Qerret i Ri, Lushnje

🚨Rex, qen HUMBUR sot rreth ores 12:00 ne fshatin Qerret i Ri, Lushnje. Kush e sheh, ta mbaje ta izoloje e te telefonoje menjehere ☎️ 0672003470 . Ofrohet shperblim. Ka dale nga streha ne nje moment pakujdesie. E kerkuam 6 ore neper te gjithe zonen duke e thirrur. Po vazhdojne ta kerkojne. Kemi frike mos ka dale neper rruget kryesore e rrezikon. JU LUTEM SHPERNDANI SA ME SHUME 🙏🏼. Rexit i kemi prere bileten per te ikur ne USA me 18.12.2023 😭. Tel: 0672003470

Aida Petro
+355672003470

2 Dhjetor 2023 - 23:05:17

...
Portofol i zi me ka humbur

Pershendetje Me ka humbur sot rreth ores 12:20 nje portofol i zi tek autobuzi linjes kombinat, tek stacioni perball spitaleve nen tereza. Kishte brenda pak leke, karten e identitit me inicialet S.M. dhe disa karta bankte. Qe me duhen patjeter. Nqs e gjen dikush ju lutem vetem kartat te me ktheje🙏 Tel: 0696879708

Sara
+355696879708

2 Dhjetor 2023 - 23:04:27

...
Vathe floriri i humbur

Pershendetje. Dje ne mengjes mu tek kryqezimi i Spitalit Nene Tereza, fix perballe bar FRIENDS me ka humbur vetem njeri vathe. Nese mundeni ta publikoni do jua dija per faleminderit pasi eshte kujtim nga mami e cila nuk jeton me.Vathi eshte flori ne forme rrethi me gura te bardhe anash Tel: 0692208336

Anonim
+355692208336

2 Dhjetor 2023 - 23:03:16

...
Humbje portofoli

Pershendetje! Nëqoftëse mund të na ndihmoni! Na ka humbur një portofol në Sukth. Kush e ka gjetur të na e rikthejë pasi ka dokumente të rëndësishme( patentë, kartë identiteti) Personi që do t'a rikthejë do të shpërblehet. Na kontaktoni: 0683105627

H. N
+355683105627

1 Dhjetor 2023 - 18:13:00

...
Portofl i humbur te kompleksi grande

Portofol Louis Vuitton te kompleksi Grande sa kalon lokalin dhe gomisterin nga pas kompleksit. Do isha falenderuese nese ma kthejne pasi kam leket e qeras karta e id eshte me inicialet E.C Tel: +355 68 316 5523

E.C
+355683165523

1 Dhjetor 2023 - 16:40:06

...
ME KA HUMBUR PORTOFOLI

Me ka humbur portofoli sot ne urbanin e Tegut rreth ores 2 Ju lutem kush e gjen te me kontaktoj ne nr : 0683630175 sepse kam dokumenta te rendesishme Kush e gjen ka shperblim te vogel Tel: 0683630175

Egi
+355683630175

1 Dhjetor 2023 - 16:38:41

...
Portofol i humbur

Sot më ka humbur portofoli te stacioni i autobuzit te Banka e Shqipërisë. Portofoli nuk ka pasur lekë por vetëm dokumeta. Dokumentat jan në emrin e Aurora Misiraj.Ju lutem kush e gjenë ka një shpërblim të vogël të telefonoj në nr 0683440877. Tel: 0683440877

Aurora Misiraj
+355683440877

29 Nëntor 2023 - 22:39:11

...
Targe e Humbur

Pershendetje me ka humbur targa e makines AB204MB ne zonen e qendres ne Tirane nga Piramida deri ne Myslim shyr . Nese e ka gjetur ndokush te lutem te kontaktoje ne nr 0683939399 Tel: 0683939399

Andi Dedja
+355683939399

29 Nëntor 2023 - 22:36:28

...
Me ka humbur qeni akita amerika femer.

Me ka humbur qeni akita amerikane femer ne rrugen per tek varrezat e sharres.Qeni eshte i zi me pulla te bardha . Kush e gjen qenin ka 100 mij lek shperblim.Na kontaktoni ne numrin 068201 6390,0695256938.Per cdo gje na kontaktoni. Tel: 0683260781

Dogjan Gjurra
+355683260781

29 Nëntor 2023 - 22:35:29

...
Portofol i humbur ne Elbasan

Me ka humbur portofoli ne Elbasan afer shkolles Naim Frasheri diten e shtune Nese e ka gjetur dikush ju lutem me telefononi pasi kam patente e karte Id dhe banke Tel: 0692240258

Aida
+355692240258

27 Nëntor 2023 - 22:42:40

...
Telefon I humbur Samsung S22

Pershendetje!Diten e Diel,dt.26.11.2023.rreth ores 11 paradite,Ka humbur nje tel. Samsung S22,ne rrugen e varrezave te Sharres ne Tirane,afer nje vendi ku shiten lule per ne varreza.Ju lutemi kush e gjen te na njoftoje ne nr.0682722035.Do te shperblehet. Rasti eshte denoncuar edhe ne polici dhe po shihen kamerat e ambjentit perreth. Tel: 0682722035

Entela
+355682722035

27 Nëntor 2023 - 22:41:22

...
Mace e humbur don bosko

Esht humbur macoku ne don bosko ne qofte se e gjeni ju lutem telefoni Tel: 393927455938

Gin
+393927455938

27 Nëntor 2023 - 22:39:48

...
Qen i humbur ne lushnje

QEn i humbur ne oren 10 ne lushnje Tel: 0693060177

Teo
+355693060177

27 Nëntor 2023 - 22:37:32

...
Portofol I humbur

Me ka humbur Portofol ne Elbasan zona e Parkut Rinia i cili vec lekeve ka Brenda dokumenta te rendesishme. Kush i gjen ju lutem te me kontaktoje kundrejt shperblimi! Tel: 0683741563

Eldior
+355683741563

27 Nëntor 2023 - 22:36:15

...
Portofol i humbur

Me ka humbur portofoli brenda kisha karten e indentitetit dhe patenten me emrin Anxhela Llapushi dhe nje licenc pune infermierie me emrin Anxhela Hajri bashk me disa para. Tel: 0684357411

Anxhela Llapushi
+355684357411

27 Nëntor 2023 - 22:34:33