Të humbura:

...
Cante

Sot ne dt. 18 Shkurt tek shetitorja tek liqeni i Tiranes afer diges(aty ku shiten pop corn) ora 12:30 paradite kam humbur canten.Pervec vleres monetare kisha celesat e shtepise dhe celesat e makines.Karta e bankes dhe karta e identitetit.Nese i gjeni celsat dhe kartat i kam te rendesishme!

Suela Baboci
+355692110957

18 Shkurt 2024 - 15:53:24

...
iphone 15 i humbur

Me ka humbur iphone dje ne zonen e parkut te ligenit. Ju lutem kush ka informacion rreth kesaj te me lajmeroje sepse telefoni ishte nje investim i madhe qe e kam bere sepse punoj nga telefon. Kush do qe e ka marre ose ta dorezoje ne komisariat ose te marre ne numrin me poshte dhe NUK DO TE KETE ASNJE PENALITET. perkundrazi do kete demshperblim. Ne te kundert do sjellim policine ta zgjidhe

xhulia kociu
+355685465053

18 Shkurt 2024 - 15:37:29

...
Humbje kulete

Kam humbur nje kulete ngyre gri metallizzato rreth zones se astirit ose diku aty afer asaj zone.Kush e gjen, ju lutem te me lajmeroni pasi kam te gjitha dokumentat e identifikimit e te tjera te nevojshme, kundrejt nje shperblimi. Leket qe jane brenda nuk i dua mjafton te me dorezoni pjesen tjeter. Nr: 0672447027

Rea
+355672447027

18 Shkurt 2024 - 15:19:57

...
Nderrim palltosh!

Diten e shtune ne date 17.02.2024 tek Charl’s Bistro eshte bere padashje nje nderrim palltosh. Do ju lutesha qe vajza qe e posedon te me kontaktoje per ti shkembyer. Ju rikujtoj qe palltoja ime ishte e firmes HM.

Erida Doda
+355697383824

18 Shkurt 2024 - 12:33:11

...
Humbje Kulete

Ka Humbur nje kulete per femra ngjyre e zeze me gri ne hyrje te Liqenit artificial te tiranes prane Ekonomikut, jemi te interesuar per Dokumentat qe ka Brenda ne Id ka Inicialet Sh. O ju lutemi kush e gjen te na kontaktoj tek ky numer ose ne WhatsApp 0683785138

Dorin Gula
+355683785138

18 Shkurt 2024 - 11:25:54

...
Humbje portofoli

Ka humbur nje portofol blu dhe portokalli me flamurin kanadez mes ores 6:30 7:30 ne Tirane .Jam i interesuar per dokumentat qe kan qene brenda ne portofol ju lutem nese e gjeni me kontaktoni ne numrin e telefonit 0688574053.

Albi
+355688574053

18 Shkurt 2024 - 10:08:57

...
Humbi qenin tonë Bulldog francez (Milka)

Dje rreth orës 01:00 qeni doli me vrap në rrugë dhe nuk e kapën dot, iku, ishte gri. emri është Milka, nëse e gjeni qenin, do të paguaj një shumë të mirë. +3552318842🙏🏻❤️

Yana
+355692318842

17 Shkurt 2024 - 20:11:46

...
Humbje kulete

Kam humbur nje kulete ngjyre gri metallizzato rreth zones se astirit ose diku aty afer asaj zone.Kush e gjen, ju lutem te me lajmeroni pasi kam te gjitha dokumentat e identifikimit e te tjera te nevojshme, kundrejt nje shperblimi. Nr. telefonit 0672447027

Rea
+355672447027

17 Shkurt 2024 - 20:04:15

...
Humbja e qenit (xhesika) (xhesi)

Ka humbur sot me date 17.02.2024 rreth ores 12 ne zonen e Alliasit rruga Dhimiter Çani.esht qen i vogel me ngjyre te bardh e te zeze .gjinia femer .nese e shijon dikush apo e ka marr dikush ju lutem kthejeni /ju lutem kontaktoni ne nr. +355 69 568 3355

Elina
+355695683355

17 Shkurt 2024 - 19:13:45

...
Humbja e qenit (xhesika) (xhesi)

Ka humbur sot me date 17.02.2024 rreth ores 12 ne zonen e Alliasit rruga Dhimiter Çani.esht qen i vogel me ngjyre te bardh e te zeze .gjinia femer .nese e shijon dikush apo e ka marr dikush ju lutem kthejeni /ju lutem kontaktoni ne nr. +355 69 568 3355

Elina
+355695683355

17 Shkurt 2024 - 19:13:41

...
Humbje kulete

Me ka humbur nje kulete ngjyre gri metalizzatto sot ne zonen e astirit ose diku afer asaj zone.Ju lutem nese e gjeni te me lajmeroni sepse kam dokumentat e identifikimit e te tjera te nevojshme, kundrejt nje shperblimi. Nr 0672447027

Rea
+355672447027

17 Shkurt 2024 - 19:08:11

...
Humbi qenin tonë Bulldog francez (Milka)

Dje rreth orës 01:00 qeni doli me vrap në rrugë dhe nuk e kapën dot, iku, ishte gri. emri është Milka, nëse e gjeni qenin, do të paguaj një shumë të mirë. +355692318842🙏🏻❤️

Yana
+355692318842

17 Shkurt 2024 - 18:17:11

...
Portofol per Femra i Humbur

Pershendetje ka humbur nje portofol per Femra ne Hyrje te Liqenit Artificial te Tiranës prane Fakultetit Ekonomik, Ju lutemi kush e ka gjetur te na shkruaj ne portofol ka qene karta e Identitetit me iniciale Sh.O dhe karta e bankes

Dorin Gula
+355683785138

17 Shkurt 2024 - 16:12:08

...
Me kane vjedhur Range Rover

Me dt 16 rreth ores 3 e 30 e megjesit dy djem me kane vjedhur makinen Range Rover duke i thyer xhamin e pare edhe kane bere te mundur marrjen e makines ne zonen e Plazhit Durres

Ervina
+355695550452

17 Shkurt 2024 - 15:54:08

...
Humbi qenin tonë Bulldog francez (Milka)

Dje rreth orës 01:00 qeni doli me vrap në rrugë dhe nuk e kapën dot, iku, ishte gri. emri është Milka, nëse e gjeni qenin, do të paguaj një shumë të mirë. +3552318842🙏🏻❤️

Yana
+355692318842

17 Shkurt 2024 - 14:35:09

...
Humbi qenin tonë Bulldog francez (Milka)

Dje rreth orës 01:00 qeni doli me vrap në rrugë dhe nuk e kapën dot, iku, ishte gri. emri është Milka, nëse e gjeni qenin, do të paguaj një shumë të mirë. +3552318842🙏🏻❤️

Yana
+355692318842

17 Shkurt 2024 - 14:35:06

...
Humbi qenin tonë Bulldog francez (Milka)

Dje rreth orës 01:00 qeni doli me vrap në rrugë dhe nuk e kapën dot, iku, ishte gri. emri është Milka, nëse e gjeni qenin, do të paguaj një shumë të mirë. +3552318842🙏🏻❤️

Yana
+355692318842

17 Shkurt 2024 - 14:35:04

...
Humbje kulete

Kam humbur nje kulete ngjyre gri metallizzato rreth zones se astirit ose diku aty afer asaj zone.Kush e gjen, ju lutem te me lajmeroni pasi kam te gjitha dokumentat e identifikimit e te tjera te nevojshme, kundrejt nje shperblimi. Nr. telefonit 0672447027

Rea
+355672447027

17 Shkurt 2024 - 14:32:06

...
Charlie ka humbur

Qenushi ka humbur ne liqenin e farkes. Shperblim €600 nese gjendet.

En
+355682958386

17 Shkurt 2024 - 14:16:46

...
Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol pergjate rruges nga Fshati Sopez- Kemishtaj rreth ores 08-09 mengjesin e sotem,ju lutem personit qe mund ta kete gjetur te me kontaktoj, i kam shum te nevojshme vetem dokumentacionet qe jane brenda.

Marjus
+355683142324

17 Shkurt 2024 - 14:12:14