E humbur: Portofol

Pershendetje kam humbur sot ne mengjes nje portofol dyshoj te ruga Jordan misja ose te inxhinjeria perball lokal foksi brenda kisha 14 milek te reja dhe dokumenta shum te rendesishme do I lutesha nese dikush e gjen te me jepte vetem dokumentat faleminderit....
Kontakt:
Xhoi +355695132698 9 Shkurt 2024 - 21:50:38