Të humbura:

...
Portofol

Mbrem me humbi portofoli tek gjimnazi cajupi . Ka brenda karten e id , patenten dhe nje karte banke credins . Ju lutemi tma kthej .

Geri
+355692064430

29 Shkurt 2024 - 09:49:53

...
plastike bagazhi e humbur

Pershendetje si jeni? Kete te hene, me date 26 tek Drejtoria e Pergjithshme e Policise tek stacioni autobusit 5 metra siper stacionit kam harruar nje plastike e pjeses se bagazhit te makines mbi nje makine te parkuar Ju lutem neqoftese dikush e ka gjetur ate plastike te me kontaktoje tek ky numer 0685483681 kundrejt pageses. Zoteria/zonja qe e shikon kete mesazh nese e ka akoma, te ma ktheje pjesen pasi e kam te rendesishme per makinen.

Albin Smone
+355685483681

28 Shkurt 2024 - 22:06:37

...
Varese

Pershendetje kam humbur varesen sot prane zones se selvies e cila ka nje vlere shpirterore per mua eshte varesja me perlen e bardhe ju lutem kush e gjen te me kontaktoje ne nr e tel 0699764867 silda

Ina Mullaymeri
+355686052984

28 Shkurt 2024 - 21:24:06

...
Tel i humbur

Tel i humbur. Pershendetje. Kam humbur tel dje rreth ores 10 paradite te bulevardi te stacioni trenit. Mendoj me ka rene para kafes Sophie ose te parkimi per poshte. Nqs e ka gjetur dikush te me shkruaj🙏🏼. Ka pasur kete kase telefoni (12promax) Kush e gjen ka shperblim sepse kam gjera qe me duhen. Tel ishte i fikur

Eva Zylyftari
+355697398792

28 Shkurt 2024 - 10:30:40

...
Telefon i vjedhur ne autobus

Vjedhja ka ndodhur rreth ores 5 me date 27 shkurt.Ju lutem kushdo ta ket marr nese keni pak zemer te na e ktheni se jam studente e ardhur nga rrethet me duhet te flas me prinderit. Ju lutem kontaktoni ktu:0689300125

Seli
+355689300125

27 Shkurt 2024 - 22:02:33

...
Portofol i humbur

ka humbur diten e sot 27.shkurt.2024 nje portofol kaf Alviero Martini brenda kompleksit Mangalem 21 ne Tirane. Kush e gjen ju lutem te kontaktoj pasi ka dokumenta te rendesishme. Shperblim per cilindo qe e gjen

Lira Rebi
+355676048381

27 Shkurt 2024 - 19:16:04

...
Kam humbur nje Mace

Kam Humbur nje mace me emrin Rada esht 1 e gjys vjece e bardh ka nje shenj ke koka Dhe ka humbur ne sanxhak lagja numer 5 nese rastesisht e shikoni ose e gjeni na kontaktoni ne ket numer telefoni :0696775277

Amarildo
+355696775277

27 Shkurt 2024 - 17:06:38

...
Kulete Lekure ngjyre Kafe e Humbur/Vjedhur

Ka ndodhur ne date 26, ora 9 e 30 e mengjesit tek Autobuzi i Unazes nga ATSH tek 21shi Kuleta eshte ngjyre kafe lekure me disa te gervishtura, ka pak leke brenda por shum karta te rendesishme (ID, Patenta, 4 karta bankare Raiffeisen edhe Intesa) Foto personale, etj Autobuzi ishte plote edhe duhej ngjeshur per tu futur, ka qene ne xhinse te gjera me xhepa te thelle edhe me mbyllje te sigurte, por nga fakti qe autobuzi ishte plote, eshte krijuar mundesia te vidhet Nuk kam foto por kjo fotoja poshte eshte e perafert

Aleksander Zenelaj
+355692108555

26 Shkurt 2024 - 14:34:22

...
Celes makine

Kam gjetur kete celsin ke liqeni ke kisha

Ian
+355697029712

26 Shkurt 2024 - 09:24:06

...
Çante

Sot(26Shkurt) midis orës 5:30-6:00 ne mengjes kam bere 2 ndalesa afer bar ‘Mapo’ ne Kombinat dhe tek stacioni autobusit Delijorgji. Duke nxjerre sende te tjera sic duket ka rene canta. (Sende personale dhe karta) Faleminderit nqs kontaktoni. Eneida 0698738844

Eneida
+355698738844

26 Shkurt 2024 - 08:41:34

...
Portofol i humbur

Me ka humbur portofoli tek zona e burgut te SPAK-u Rreth ores 17:00-18:00 Portofoli eshte ngjyre kafe

Borjon Borakaj
+355694506268

25 Shkurt 2024 - 20:50:04

...
Kuleta humbur

Kulete e zeze femrash

Fabio
+0688879304

25 Shkurt 2024 - 19:44:22

...
Humbur apple watch serie 9

E humbur: Humbur watch serie 9 Fshij Sot rreth ores 5 te mengjesit ka humbur ne bllok rruga e check point nje ore apple seria 9 kush e kthen shperblim 50€ 692181022

Genti
+35592181022

25 Shkurt 2024 - 15:42:37

...
Çant Valentino

Kam humbur çanten me te gjitha kartat Daniel Bogdani +491749085430

Daniel Bogdani
+491749085430

24 Shkurt 2024 - 21:03:23

...
Xiomi redmi note 11 pro

Prsh ka humbur para 1 ore nje tel xiomi redmi note 11pro ne rrugen kongresi manastirit tek Kmy eka gjetur dikush dhe eka fikur tel ju lutemi te na e dorezoni Tel se kemi gjera te rendesishme ne Tel Do shperblehet nese e ktheni tel Tel 0695478455

Lorent
+355695478455

24 Shkurt 2024 - 12:15:41

...
Karte e gjetur

Kam gjetur nja krte banke

Andi
+355685430086

22 Shkurt 2024 - 13:58:19

...
Karte e gjetur

Kam gjetur nja krte banke

Andi
+355685430086

22 Shkurt 2024 - 13:58:19

...
Portofol i humbur

Mirmbrema. Nese eshte mundesia per nje kerkese publike. Rreth ores 19 e 20 min ne lagjen Ali Demi. Me sakte nga Pasticeri Nefeli deri tek shkolla 9 vjecare Ali Demi, mamas time i ka humbur portofoli me nje shume parash dhe kartat e bankes dhe te identitetit. Nese dikush e ka gjetur dhe ka deshiren te na e rikthej do i ishim mirnjohes. Inicjalet e dokumentave jane E.B . Faleminderit.

Santi
+355697220077

21 Shkurt 2024 - 22:23:03

...
Unaze Argjendi

Unaza ka humbur ne zonen e laprakes tek procredit bank ne rrugicat mbrapa ose ne zonen e astirit tek kryqzimi ku ndodhet statcioni i autobuzit tirana e re . Nr cel : 0692183312

Iz
+355692183312

21 Shkurt 2024 - 13:39:52

...
Portofol i humbur

Pershendetje me ka humbur nje portofol ngjyre e zeze lekure me shkrim PRADA diten e hene date 19 rreth ores 13-13:30 me lek dhe dokumenta brenda, Karte ID, patent ne emrin tim te zona e Zogut zi - harry fultz deri te Stacioni Trenit me ka rene rruges. JU LUTEM kush e ka gjete te me kontaktoje vetem te me ktheje dokumentat per leket ti mbaje sesht problem vetem dokumentat me duhen. Ju lutem kush e gjen tme kontaktoje te ky nr. 0692559460

Ledion Halili
+355692559460

21 Shkurt 2024 - 13:20:20