Të humbura:

...
kulet e zez

Urgjente me kan vjedhur ne urban kuleten me dokumentat karten e identiteti italiane karten e identiteti bullgare lejen e qendrimit italiane kodin fiskal sme interesojn fare leket si du ti majn tm kthejn dokumentat i kam jetesore 0685286325

angela
+355685286325

9 Dhjetor 2023 - 00:35:35

...
Doreze motorri

Me ka humbur nje nga dorezat e motorrit tek LSI prane sheshit wilson. Kush e gjen ju lutem te me kontaktoj

Frenkli
+355674548363

8 Dhjetor 2023 - 19:37:32

...
Celes makine

Pershendetje,dje ne daten 7 rreth ores 18:00 kam humbur celsesin e makines ne ish bllok te rrugica mbrapa Juvenilias,ju lutem nese e keni gjetur me kontaktoni!

Megiljan Serjani
+355688201643

8 Dhjetor 2023 - 15:46:54

...
Humbje

Sot rreth mesdites i kane vjedhur motres portofolin. Ishte ngjyre e zeze dhe brenda kishte karten e id, banke, studenti dhe patente. Nese dikush gjen dokumentat, ju lutem te lajmeroje. Emri i motres Anxhela.N.

Lorina
+355684403053

7 Dhjetor 2023 - 21:23:47

...
Ka humbur qenushi ne zonen koder-kamez

Roki ka dy jave qekur ka humbur ati i duhet trajtim sepse ka semundjen e krimbave ne zemer ju lutemi! Jepet shperblim!

Xhejsob
+355695344087

7 Dhjetor 2023 - 16:46:35

...
Celular Iphone X i humbur

Celulari eshte Iphone X pro Max me kase silikoni ngjyre te verdhe. Eshte humbur ne Ajroportin e Rinasit.

Ivana Gjeloshaj
+355 ‪67 610 3037‬

7 Dhjetor 2023 - 14:06:12

...
Humbje: Ore Dore

Pershendetje, dua te raportoj nje humbje ju lutem. Dje në orën 14:00 te drekes me ka humbur ora e dores tek parkimi i Plazzes ne qender. Kam hapur pamjet e kamerave dhe oren e ka marre nje zoteri me makine pas meje (i kam pamjet filmike dhe targen e makines). Me miresjellje i kerkoj zoterise te ma ktheje oren pasi e kam kujtim nga nje person i shtrenjte per mua.

Ini
+355698883848

7 Dhjetor 2023 - 10:21:27

...
Humbje celesi makine

Me ka humbur celesi i dyte i makines ke Square 21 ne dt 2 dhjetor...nese e ka gjetur dikush ju lutem me kontaktoni...0693129789

Enri
+355693129789

6 Dhjetor 2023 - 19:00:58

...
Humbje portofoli

Me ka rene portofoli tek nje autobuzat e unazes se Green Line , portofoli ngjyre ushtarake , carpisa

Rajna
+355692911213

6 Dhjetor 2023 - 15:07:47

...
Targe

Me ka humbur nje targe

Aldo
+355682014129

6 Dhjetor 2023 - 14:52:38

...
Marsup-cante

Me ka humbur nje cante puma ne parkimin e spitalit memorial te fierit… canta ishte e zeze dhe ka patur brenda portofolin me nje shume parash dhe dokumenta personale..gjithashtu dhe nje ore me vlere te vogel monetare por qe eshte dhurate nga nje person i dashur…nese e keni gjetur ju lutem me kontaktoni do ju isha shume falenderues

Shkelzen Lamaj
+355683297242

5 Dhjetor 2023 - 23:48:37

...
ME KAN MAR NJE QENUSHE

Pershendetje te gjithve ,me eshte mar nje qenushe volpino minispic ne rrugen e aeroportit AKERRNI / NOVOSEL te VLORES eshte 7 vjece eshte e STERILIZUAR dhe vuan nga semundja EPILESSIA her pas here ka nevoi per ILACET e saja , kush e shikon ose e ka do ju lutesha te na kontaktoi ne numrin : 0699778030 personi qe e gjen do ket nke SHPERBLIM te kenaqshem ,do ju lutesha nese e shikoni mos heshni por tregohuni HUMAN .

Llazar Greku
+355699778030

5 Dhjetor 2023 - 16:16:12

...
Humbje portofoli ne shkoder

Kam nevoje me ba nji njoftim, me ka humb sot pasdite nji portofol ne shkoder, ku ma shum sesa lekt qe ka brenda jan te rendsishme kartat qe jan nte ne pronesi te A.Kokaj dhe F.Kokaj. E kisha lut kush e ka gjet te kontaktojn me redaksine e JOQ. Falimners!

A.kokaj
+355693154050

4 Dhjetor 2023 - 23:03:57

...
Më ka humbur mace

Një mace rreth 10 muajshe ka humbur në qytetin e Kukësit. Është mace shtëpie e urtë dhe miqësore ndaj njerëzve . Nuk ësht larguar asnjëher nga shtëpia ndaj ju lutem nëse e keni parë më njoftoni!! Macja e ka emrin Dejzi!

Fidane
+355672430799

4 Dhjetor 2023 - 20:51:32

...
Portofol

Pershendetje jam nje studente ne tirane dhe sot ne oren 10 pa nje cerek mendoj se me kane vjedhur portofolin ne qender tek stacioni mbrapa muzeut kombetar tek zona e quajtur piaca po prisja te merrja autobuzin e institutit.Brenda kisha karta dhe dokumenta me vlere dhe nje 10 mij leksh bashke me abonene.Brenda kisha karten e identitetit patenten dhe karten e studentit bashke me disa dokumenta shkollore.Ju lutem shume pasi jam studente dhe me duhen dokumentat se sben nuk me interesojne leket vetem te me kthejne ato kartat ju lutem nese e gjen dikush te me njoftoje.kushdo qe e ka vjedhur ju lutem merrni cte doni pervec kartave mi ktheni se me duhen shume.

Ajris Isa
+355688409840

4 Dhjetor 2023 - 20:21:41

...
Byrzylyk

Me ka humbur nje byrzylyk floriri. Ju lutem keni shperblim pasi e kam kujtim shum te shtrejt nga mami qe nuk jeton me. Kam qen per mesdit tek restorant Bonum ne tr . Ose ne Durres pasi se mbaj mend mir se ku mund te me ket ren.

Ensuida
+355684142248

4 Dhjetor 2023 - 19:53:21

...
Karte Sigurimi SICRED

Eshte gjetur tek komuna e parisit Prane sigma-s

Albi
+355672007818

4 Dhjetor 2023 - 19:26:52

...
Humbja e cantes

Pershendetje! Ne daten 4.12.2023 ne oren 5-6 ne urbanin e kamzes me ka humbur canta.. ju lutem kush e ka gjatur lutem te ma kthej sepse kam dokumente te cilat me nevojiten Me posht eshte canta Do isha shum falenderuese normalisht dhe do tju a shperblej Nr kontaktit: 0692403406

Lejdja Gega
+355692403406

4 Dhjetor 2023 - 18:56:57

...
Karte ID

Eshte gjendur nje karte ID te kompleksi Fratari ne Astir. Ju lutem personi qe e ka te me kontaktoje ne nr +355674898596

Elona
+355674898596

4 Dhjetor 2023 - 18:04:46

...
Vedhje portofoli

Me vodhen fotolin ne atobuz tufin kombinat te stacioni ne qender,,ju lutem nuk kane rendesi leket ,,por kartat patenta dhe dokumentat... Tel: 0688329891

Milena Zhllima
+355688329891

2 Dhjetor 2023 - 23:06:28