Të humbura:

...
Humbje cante dore e zeze me celsa

Kam humbur nje cante te zeze dore dt 15.12.23 ne oren 19.30 ne urbanin Kombinat Kinostudio,afer Kombinatit.Ne cante kisha celsa me mbajtjese celsash te kuqe dhe sende personale.Nese e ka gjetur dikush te me shkruaj dhe ja shperblej.

Daniel
+355698207955

18 Dhjetor 2023 - 21:58:54

...
Kam gjetur nje Kulet tek Mbikalimi i Kodres se Diellit

Kuleta ka disa para Karte studenteje Abone

Vilson
+355676962607

18 Dhjetor 2023 - 21:35:35

...
Ka humbur nje portofol

Ka humbur nje portofol rreth ores 15:45 ne autobuzin e kombinatit , ka dokumenta me rendesi dhe nje shume te konsiderueshme parash , eshte ngjyre blu e erret modeli si ne foto

Dionisa
+355683620045

18 Dhjetor 2023 - 19:03:17

...
Telefon i humbur

Me ka humbur nje iphone 11 i zi me cover trasparent. Ka te ngjitur stickers dhe nje foto pas ne cover. Me ka humbur ne qender te tiranes

Benarda
+3554814692

18 Dhjetor 2023 - 18:57:14

...
Portofol xhepi i humbur

Pershendetje me ka humbur sot nje portofol i zi rreth ores 7:30 , kam pershkruar rrugen me biciklet nga xhamia don bosko - spitali ushtarak - laprak - dogana - astir - deri tek rrethi yzbyrisht perball gega oil . Ne portofol kam pasur rreth 200 mij lek , 3 karta banke , patent dhe ID ju lutem nese e ka gjetur ndonjeri te kontaktoj do ju shperblej sepse i kam shum te nevojshme dokumentat qe ndodheshin , ju lutem , ju lutem !

Andi
+355698788083

18 Dhjetor 2023 - 17:05:38

...
Portofol i Humbur

Pershendetje!Ka humbur nje Portofol i zi rreth ores 20:00 Tek zona e 21-dhjetorit.Me inicialet M.X Vleren monetare mund ta mbajne na interesojne vetem Dokumentat.🙏🙏

Klaudja
+355685433372

18 Dhjetor 2023 - 16:07:53

...
Qen i humbur

Sillet rreth zones se spitaleve, duket qe ka humbur

Dea
+355685299387

18 Dhjetor 2023 - 11:22:04

...
Humbje karte

Karte e humbur e huaj bashke me nje cante te zeze

Luljeta
+355682226230

18 Dhjetor 2023 - 09:56:52

...
Qen I humbur ne vlore

Na ka humbur qeni Jon Ajsi para 1 jave e 3 ditesh Ajsi eshte qen shume miqsor.Ne fillim ajsin e kishin mare te kali I trojes por kur vajtem per ta mare ai kishte ikur me pas dje e kishin pare ne shetitore me nje bur ju lutem kush e gjen ose e ka pare te kontaktoj te nr 0692563587 kundrejt nje shperblimi

Neritan
+355692563587

17 Dhjetor 2023 - 19:45:17

...
Humbje cante dore me celesa

Kam humbur nje cante dore te zeze Calvin Klein ne urbanin Kombinat Kinostudio dt 15.12.23 ne oren 19.30.Ne cante kam celsat dhe sende personale me rendesi.Kush e ka gjetur te me kontaktoj dhe e shperblej.

Daniel
+355698207955

17 Dhjetor 2023 - 17:49:52

...
Humbje e celularit.

Përshëndetje, ditën e hënë në dt.11.12.2023 rreth orës 15:50 më morën celularin tip Xiaomi lite 13 , gri me kllëf transparent, kur po dilja nga urbani i Sharrës te stacioni te 9-katëshet. Pas 3 minutash vira re që nuk e kisha celularin dhe e telefonova me celularin e mamit. Djali mu përgjigj, më tha të kthehesha ta merrja sepse po më priste te stacioni. U ktheva dhe ai e fiku më pas cel dhe nuk e hapi më. I bëj lutje djalit nëse e lexon këtë lajmërim të ma kthejë qoftë edhe kundrejt pagese, sepse kam shumë materiale dhe kontakte të rëndësishme për mua që lidhen me studimet e mia. 0682160824

Arlinda
+355682160824

17 Dhjetor 2023 - 02:02:25

...
Mka humbur macok

Ka humbur nje macok 6 muajsh para 2 ditesh ne durres rruga Marin Barleti eshte i trembur se ska dal asnjehere jashte se gjej nga 2 dite . Te kemba djath mbrapa ka nje lare te zeze qe dallon nga tjerat se ka shum ngjashmeri me macet tjera

Bob
+355693070243

17 Dhjetor 2023 - 00:41:02

...
Humbje cante dore e zeze Calvin Klein

Kam humbur nje cante te zeze dore Calvin Klein diten e premte dt 15.12.23 ,ora 19.30 ne urbanin Kombinat Kinostudio , kam zbritur ne stacionin e Misto Mames.Ju lutem kush e ka gjetur pasi kisha sende personale me rendesi.Jua shperblej.

Daniel
+355698207955

16 Dhjetor 2023 - 23:11:51

...
Ka humbur telefon samsung m32

Telefoni ka kapakun blu të errët dhe kellefin boje qielli fosforeshente. Humbi pranë një dyqani mishi tek rruga e barrikadave me 16 dhjetor ora 18:35-19:10 intervali kohor kur e kërkova telefonin sepse pak minuta para këtij intervali e përdorë për telefonata.

Oltiona Nexhi
+3552157470

16 Dhjetor 2023 - 22:49:02

...
Ka humbur nje portofol kaf i markes THE BRIDGE.

Ka humbur nje portofol me dokumenta dhe pak lek. Ne portofol ka karte identiteti, karte banke dhe patente. Ka humbur afer restorantit PILO LALA GARDEN afer rotondos se Cermës.

Bernada Fusha
+355674825662

16 Dhjetor 2023 - 18:17:30

...
Gjetur çante dore

Te rreth rrotullimi senatorjumit.

Tao
+355673488888

16 Dhjetor 2023 - 16:55:47

...
Humbje celesi

Te lagja Pavaresia Vlore,rruga Gjergj Araniti,prane hotel Martini kam humb celesin.

Doklejda
+355693381460

16 Dhjetor 2023 - 16:06:05

...
Iphone 13 humbur

Pershendetje me ka humbur telefoni sot rreth ores 4:30 te mgjesit ne Autostrade esht me kaske blu dhe i thyer pjesa mbrapa…ju lutem kush e ka gjetur tme kontaktoj. 0688204429 Faleminderit

Mevlud
+355696300248

16 Dhjetor 2023 - 07:35:48

...
Humbje portofoli

Pershendetje Sot rreth ores 2 te mazdites me ka humbur portofoli tek njeri nga urbanet per ne teg qe kalojn nepermjet saukut (ngjyr bardh dhe kuqe). Ne te gjendeshin 2 karta njera id dhe tjetra patenta. Do e vlersoja shum nqoft se personi qe e ka gjetur te me kontaktoi me patjeter pasi me ato 40 mij lek te vjetra me duhet te mbyll muajin. Fotoja qe kam dhene eshte pashaporta por te dhenat jane njesoj pervec fotos se fytyres. Ju faliminderit!

Migers
+355676681481

16 Dhjetor 2023 - 01:04:38

...
Patente e humbur

Patente dhe telefon i humbur

Oltjon
+355695107271

15 Dhjetor 2023 - 17:39:55