Të humbura:

...
Humbje te kartes se identitetit

Pershendetje. Sot rreth ores 11:00 paradite kam humbur mjetin tim te identifikimit (karten e identitetit). Me sherben se tepermi si student per pjesemarrjen ne provimet e sezonit . Kush e kthen ka 50€ shperblim.

Argel Çepani
+355686594393

22 Janar 2024 - 21:09:10

...
Portofol i humbur

Pershendetje, Dje 21/07 me ka humbur portofoli ne aeroportin e rinasit ose ne rrugen jordan misja. Portofoli eshte lekure ne ngjyre jeshile dhe ka te gjendur inicialet bs ne pjesen e brendshme. Pervec parave ne portofol kam karten id, patenten, kartat e kreditit dhe nje bedge. Ju lutem nese dikush e gjen te me kontaktoi. Ju faleminderit per mirekuptimin

Sara
+355693284438

22 Janar 2024 - 10:57:18

...
Celular i humbur

Me ka humbur nje telefon Samsung A72 ngjyre blu ne Vlore prane shkolles “Lef Sallata” Dhe e gjurmova me emailin ku me tregon se eshte fikur ne oren 18:13 prane bar “INI” Do ti lutesha personit qe e ka gjetur te ma ktheje sepse atje kam dokumenta shum te rendsishme dhe do ti jap nje shperblim nese ma kthen

Anonim
+355682887419

21 Janar 2024 - 23:28:30

...
Gjetje celsi

Gjendet nje celes makine tip benz eshte gjetur ne kamez perballe taverna murati nga data 20-21 dhjetor

Anonim
+355696273004

21 Janar 2024 - 20:34:37

...
Portofol

Sot ne datë 21 kam humbur një portofol të zi në Elbasan. Kush mund ta ketë gjetur ju lutem me kontaktoni. Vetëm dokumentat dua, ID , patenta.

Reald
+355676720986

21 Janar 2024 - 20:34:18

...
Gjetje celsi

Gjendet nje celes makine tip benz eshte gjetur ne kamez perballe taverna murati nga data 20-21 dhjetor

Anonim
+355696273004

21 Janar 2024 - 20:33:39

...
Ju lutem tma ktheni ësht shum i lidhur cuni me të

Më ka humbur sot në mëngjes rreth orës 8 tek lagjja collak afër city bar tiran ësht i bardh një krah ka një njoll të zez ju lutem kush e ka gjet tma ktheje ka dhe shpërblim spo pushon cuni së qari

Idajet
+355683606782

21 Janar 2024 - 09:26:23

...
iphon 14 pro i zi

pershendetje desha te ndaj me ju se me ka humbur nje iphon 14 pro ne kamez te rruga Donald trump perballe compleks colis ku esht servis makinash nqs e ka gjetur dikush dhe ka deshi ta kthej do ja u shpreblej pasi kam shum dokumenta te punes dhe foto te vjetra qe i kam (kujtim) ky esht nr tel 0685409528 flm

Buret
+355685409528

20 Janar 2024 - 22:42:06

...
Qen i humbur

Ka humb nje pastor belg malinois ne zonen e elixir /green garden ne mullet. Eshte pa qafore. E quajne Sasha , nese dikush e shef ta therrasi dhe ta mbaje dhe tme kontaktoj direkt ose ta dorezoj te Elixir hotel ne mullet . Jap shperblim . Qeni nuk esht agresiv dhe nuk kafshon . 0697488882

Irda Koxhaj
+355697488882

20 Janar 2024 - 20:24:54

...
N kamez humbur cante me gjera personale

Humbur ne kamez cante me gjera personale patent kart

Klodjan ahmetaj
+355682709554

19 Janar 2024 - 23:41:04

...
Humbur cante armani me sende personale brenda

Me ka humbur nje cante armani me portofol karte patent gjera personale brenda ne kamez

Klodjan ahmetaj
+355682709554

19 Janar 2024 - 23:25:59

...
Humbur cante armani me sende personale brenda

Me ka humbur nje cante armani me portofol karte patent gjera personale brenda

Klodjan ahmetaj
+355682709554

19 Janar 2024 - 23:25:27

...
Kam humbur Iphonin (14 pro max)

Me ka humbur Iphoni (14 pro max) afer BigMarketit tek Rruga Peti. Iphoni me ka rene rruges dhe ka kapak ngjyre lejla. Ju lutem, silleni tek BigMarketi dhe do tju shperblej.

Gjyle
+355686303544

19 Janar 2024 - 20:24:46

...
çantën dhe pasaportat e humbura

Kam humbur çantën e shpinës me pasaportat në autobusin e qytetit “Tirana e re”. Nuk më intereson nëse do të kthej gjithçka, dua vetëm pasaportat e mia. Ju lutem nëse dikush mund të ndihmojë ju lutemi të kontaktoni! Unë kam një fotografi të çantës së shpinës dhe mbajtësit që mbante pasaportat e mia.

Abigail Wright
+355697039669

19 Janar 2024 - 12:38:03

...
Portofol i humbur

Sot ne mengjes tek universiteti bujqsor i tiranes ka humb nje portofol. Ka shperblim kush e gje

Xhoni
+355697607922

19 Janar 2024 - 12:13:49

...
Humbje cante/marsup i vogel i zi

Kam humbur diten e merkure (mbreme) rreth ores 9 te darkes marsupin/cante e vogel te zeze prane Cenit (restorant i vogel) prane Pallatit te Kultures, Durres Ka pasur brenda te gjitha dokumentat Passaporte, patente, mandatin per karten e re te ID, karten e bankes, karten e shendetit dhe 200€ Te lutem kushdo qe e gjen, mjafton te me japi dokumentat sepse i kemi shume te rendesishme - do e shperblejme gjestin tuaj

Ana Cengu
+355683970630

18 Janar 2024 - 21:39:23

...
Qenush

Ky esht i humbur dhe ka ngecur zinxhiri midis shkalles dhe kollones. Un nuk i afrohem dot se ka karakter te eger.sa afrohem qe ta heq nga zinxhiri tenton tme kafshoj i jap cik buk uje larg .larg ndodhet ne astir tiran

Leo
+355684838487

18 Janar 2024 - 21:23:29

...
Humbje portofoli me disa dokumenta

Sot ne Tirane ka humbur nje portofol me disa dokumenta brenda. Portofoli ka patur patenten, dhe disa dokumenta me emrin Yllson Cenolli. Ju lutemi kush e gjen te na njoftoje tek nr i telefonit 0692045337

Klajdi Mengri
+355696852277

18 Janar 2024 - 20:25:54

...
Targe e humbur

Kam humbur targen ne zonen e vasilshantos AA026XL nqs e fjen dikush ju lutem me telefononi

Ernest kutrolli
+355677367129

18 Janar 2024 - 18:09:08

...
Targe e humbur

Kam humbur targen ne zonen e vasilshantos AA026XL nqs e fjen dikush ju lutem me telefononi

Ernest kutrolli
+355677367129

18 Janar 2024 - 18:09:07