NË SHITJE
ME QIRA

LISTIMET NË PRONA

Shitet, Apartament 1+1, Qerret, Ka...

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gati...

53 m2
130,000 €
2 dhoma
1 tualete

Shtepi 3 katëshe

Shtepi Banimi 3 Katëshe me 3 dhoma gjumi+ 2 tualete garazhd ...

1,000 m2
250,000 €
3 dhoma
2 tualete

Apartamente Okazion me cmime nen 1...

Prezantojmë Rezidencën më të re dhe më luksoze në fund të Bulev...

90 m2
1,000 €
2 dhoma
1 tualete

Tirana Gate është Projekti Ideal p...

🏙️ Tokton Real Estate ka kënaqësinë të njoftojë marrjen e ekskl...

90 m2
1,600 €
2 dhoma
1 tualete

Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Av...

🏢 Tek Ish Fusha Aviacionit ,prane Bar Oslo shitet apartament 2+...

73 m2
123,000 €
2 dhoma
1 tualete

Truall

Toke

1,400 m2
140,000 €
0 dhoma
0 tualete

Shitet dyqan

Shitet dyqan 215 metra katror truall 90 metra ndertese me te g...

90 m2
180,000 €
0 dhoma
1 tualete

Lion Residence 2

Lion Park 2, një kompleks rezidencial prestigjioz me planimetri...

125 m2
262,080 €
2 dhoma
2 tualete

SHITET VILE NE RESIDENCEN DREAM VI...

Vila ndodhet ne nje residence te sapo perfunduar ne zonen e Gol...

143 m2
280,000 €
3 dhoma
2 tualete

Apartament Luksoz 3+1+2 me Pamje n...

Ky apartament ndodhet në zonën prestigjioze të Vilës së Zogut, ...

110 m2
195,000 €
3 dhoma
2 tualete

SHITET APARTAMENT NE GOLEM

Ky apartament ndodhet në katin e pestë të një ndërtese gjashtëk...

86 m2
129,300 €
2 dhoma
2 tualete

EXCLUSIVE!! Garsoniere per shitje ...

Ky apartament 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo ndodhet në katin e katë...

34 m2
38,755 €
1 dhomë
1 tualete

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT ...

Apartamenti eshte 2+1 i cili ndodhet ne katin 1 te pallatit. O...

93 m2
139,800 €
2 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 2+1+2 prane qend...

OKAZION! Shitet apartament 2+1+2 tek Viva Residence, ne rrugen...

113 m2
181,440 €
2 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 3+1+2

Ekskluzive! Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Ap...

113 m2
169,980 €
3 dhoma
2 tualete

Jepet me qera apartament 2+1 ne As...

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir! Apartamenti ka siperfaq...

73 m2
400 €
2 dhoma
1 tualete

Shiten apartamente 2+1, VM Residen...

Shiten apartamente 2+1 ne VM Residence, Golem! Apartamentet kan...

87 m2
95,150 €
2 dhoma
1 tualete

Shitet apartament 1+1 tek rruga e ...

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Dibres, prane Spitalit Amerik...

76 m2
104,190 €
1 dhomë
1 tualete

Shitet apartament 2+1+2 ne Bulevar...

Shitet apartament 2+1+2 ne Bulevardin e Ri! Apartamenti ka sipe...

145 m2
275,800 €
3 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 3+1+3 ne sauk

Shitet apartament 3+1+3ne Rezidencen Touch Of The Sun! Apartam...

186 m2
435,500 €
3 dhoma
3 tualete