E humbur: Portofol xhepi i humbur

Pershendetje me ka humbur sot nje portofol i zi rreth ores 7:30 , kam pershkruar rrugen me biciklet nga xhamia don bosko - spitali ushtarak - laprak - dogana - astir - deri tek rrethi yzbyrisht perball gega oil . Ne portofol kam pasur rreth 200 mij lek , 3 karta banke , patent dhe ID ju lutem nese e ka gjetur ndonjeri te kontaktoj do ju shperblej sepse i kam shum te nevojshme dokumentat qe ndodheshin , ju lutem , ju lutem !
Kontakt:
Andi +355698788083 18 Dhjetor 2023 - 17:05:38