E humbur: Humbje portofoli

Pershendetje Sot rreth ores 2 te mazdites me ka humbur portofoli tek njeri nga urbanet per ne teg qe kalojn nepermjet saukut (ngjyr bardh dhe kuqe). Ne te gjendeshin 2 karta njera id dhe tjetra patenta. Do e vlersoja shum nqoft se personi qe e ka gjetur te me kontaktoi me patjeter pasi me ato 40 mij lek te vjetra me duhet te mbyll muajin. Fotoja qe kam dhene eshte pashaporta por te dhenat jane njesoj pervec fotos se fytyres. Ju faliminderit!
Kontakt:
Migers +355676681481 16 Dhjetor 2023 - 01:04:38