E humbur: Portofol i humbur

Portofol i humbur ne afersi te shkolles bashkuar ka humbur ne trotuare , nese e gjen dikush te lutem te me kontaktoje se pse kam sh dokumneta te rendesishme dhe te djalit Tim minoren, karta banke karte indetiteti, sasi lekesh nk kishte vtm dy mij lek t vjetra,faleminderit!
Kontakt:
Emanuela +355696647290 7 Nëntor 2023 - 15:28:44