FORD FOCUS TITANIUM 2009

0 €


manufacturing
Ford Focus
swap_driving_apps_wheel
200,000 km
water_drop
Gri
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Manuale
calendar_month
2009
calendar_view_day
Te huaja
Në shitje

Përshkrimi:

-FORD FOCUS TITANIUM FULL PACKET
-1.6 DIESEL ECO☘️
-FULL OPTIONAL
-VITI :2009
-4 XHAMA ELETRIKE + PASQYRA ELEKTRIKE
-TIMON 3
-KOMPJUTER BORDI
-PASQYRA ME PALOSJE
-KLIMA DIGITALE DUAL ZONE
-DRITA AUTOMATIKE
-PASQYRA ME NXIRJE AUTO
-DRIVE SELECT MODE (COMFORT/SPORT/DYNAMIC)
-SALLON COMFORT TITANIUM ME DEMBEL PARA & MBARA
-FRIGOBOX
-SENSORE DRITE DHE SHIU
-DRITA POSHT PASQYRAVE(COMING HOME)
-BLUETOOTH/AUX/TELEFON/MP3 (KENWOOD AUDIO SYSTEM)
-DISQE TITANIUM ORIGJINAL 16" / 4 GOMA 100% TE REJA
-2 ÇELESA
✅️MAKINA E SAPOARDHUR NGA BELGJIKA / NE GJENDJE SUPER PERFEKTE/ME TE GJITHA SHERBIMET TOTALISHT TE KRYERA NE KOHE/200 MIJ KM ORIGJINALE ME ÇERTIFIKATE +KOLAUDIM BELG/NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI/SHUME E MIREMBAJTUR DHE PASTER SI BRENDA DHE JASHTE/ GATI PER CDO LLOJ KONTROLLI!
TEL:069/93/16/508

Keli
Nr. Tel: +355699316508 Postuar më: 10 Korrik 2024
KONTAKTO TANI