VILE PER SHITJE TEK KOMPLEKSI OLEA

900,000 €


230 m2
Vilë
3 dhoma
kati 0
2 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

Shitet VILE E BASHKANGJITUR tek Kompleksi OLEA, ne DRIMADHES

📐Siperfaqe trualli: 230m2
📐Siperfaqe e brendshme: 155m2

Organizohet ne:
✅Sallon Ndenjie
✅Ambient Gatimi
✅Dhome Ndenjje
✅3 Dhoma Gjumi
✅2 Tualete
✅2 Ballkone
✅Oborr

🚗2 POSTE PARKIMI

👉Vila ka hapesire per ndertuar dhe pishine

CMIMI: 900,000€

📞Per me shume informacion rreth prones mos hezitoni te na kontaktoni.

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI