Shitet apartament 2+1, rruga Mikel Maruli

130,000 €


95 m2
2+1
2 dhoma
kati 3
1 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📢Shitet apartament 2+1 te rruga Mikel Maruli, Astir
📍Ndodhet ne katin e 3
📍Me ashensor
📐Me siperfaqe 95m2
✅Me dokumentacion te rregullt, me hipoteke
💰130.000€
✅Per me shume informacion me kontaktoni
📞06923895775
🚗Ka dhe 2 poste parkimi nga 16m2
✅Shiten bashkë se kanë 1 certifkatë 32m2

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI