Apartament 2+1 tek "Riverside Residences"

185,900 €


133 m2
2+1
2 dhoma
kati 9
3 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

🔑Shitet Apartament 2+1 tek "Riverside Residences" mbrapa Globit, Rruga e Kavajes📍

📐Siperfaqe Totale: 132.81 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe organizohet ne:

✅Sallon ndenje
✅Ambjent gatimi
✅2 dhoma gjumi
✅2 tualete
✅2 ballkone.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura dhe me cilesore ne Tirane "Riverside Residences",
nje kompleks banimi & sherbimesh, i projektuar duke pasur si qellim komoditetin dhe qetesine tuaj,
duke ju ofruar çdo gje qe ju nevojitet si: ambiente te gjelberuara, rekreative, clodhese, dhe jo vetem,
dhe nje Qender Tregtare ku do te mund te beni te gjitha blerjet tuaja.

✅Kompleksi ofron cilesi te larte ndertimi dhe siguri per ju dhe familjen tuaj.

💰Cmimi 185.900 Euro

☎️Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692424555

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI