Apartament 2+1 te Kompleksi Golden Park 3

140,700 €


104 m2
2+1
3 dhoma
kati 3
2 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📍Shitet Apartamenti 2+1 ne Kompleksin Golden Park 3, perballe Spitalit Amerikan 3.
♦️ Ne kete kompleks do te gjeni cilesine, qetesine, si dhe nje sere sherbimesh dhe facilitetesh te cilen e bejne jetesen me komode.
♦️ Apartamenti ka siperfaqe 104.27 m².

Organizohet ne:
♦️ Sallon ndenje,
♦️ Ambjent gatimi,
♦️ 2 dhoma gjumi,
♦️ Korridor,
♦️ 2 tualete,
♦️ Garderobe,
♦️ Ballkon.

♦️ Apartamenti ka orientim me diell gjate gjithe dites Jug-Perendim.
♦️ Kubature e rregullt me ndriçim natyral.
♦️ Apartamenti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesuesheme, duke ofruar disponim ne te gjitha fasilitet e zones,
si ne instuticione shteterore dhe private, arsimore, shendetesore, transport publik, etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 140.700 Euro
☎️ 0692031229
📍 Realty Partner Real Estate Company
📍 Adresa:Rr. Kavajes, Kompleksi Arlis, Square 21.

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI