Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Olimpic

180,000 €


69 m2
1+1
2 dhoma
kati 3
1 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📍Shitet Apartamenti 1+1 me HIPOTEKE ne Kompleksin Olimpic prane Komunes se Parisit.

♦️ Ne kete kompleks do te gjeni cilesine, qetesine, si dhe nje sere sherbimesh dhe facilitetesh te cilen e bejne jetesen me komode.

♦️ Apartamenti ka siperfaqe 69.11 m².
Organizohet ne:
♦️ Sallon ndenje,
♦️ Ambjent gatimi,
♦️ 1 dhome gjumi,
♦️ 1 tualet,
♦️ Ballkon.

♦️ Kubature e rregullt me ndriçim natyral.
♦️ Apartamenti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesuesheme, duke ofruar disponim ne te gjitha fasilitet e zones,
si ne instuticione shteterore dhe private, arsimore, shendetesore, qendra tregtare, transport publik, etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 180.000 Euro
☎️ 0692031229
📍 Realty Partner Real Estate Company
📍 Adresa:Rr. Kavajes, Kompleksi Arlis, Square 21.

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI