Apartament 3+1 ne Shitje

134,800 €


117 m2
Të tjera
4 dhoma
kati 4
2 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📍 Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe totale: 117.24 m².

Organizohet nga:
♦️ Salloni ndenje,
♦️ Ambjent gatimi,
♦️ 3 dhoma gjumi,
♦️ 2 tualete,
♦️ Ballkon.
♦️ Disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra 12,500 Euro.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te banimit ne nje kompleksi te ri teper cilesor dhe me standarte te larta jetese.
Vendodhja e kompleksit ndodhet prane Astirit, ne Bulevardin e Kasharit, ne nje nga zonat e cila ka zhvillim te larte kohet e fundit.

💰 134.800 Euro
Kontaktoni ne nr.tone te telefonit per nje vizite ne prone!
☎️ 0692031229

📍 Realty Partner Real Estate Company
📍 Adresa:Rr. Kavajes, Kompleksi Arlis, Square 21.
📧 emucodemi@gmail.com

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI