NË SHITJE
ME QIRA

LISTIMET NË PRONA

Shitet apartament 2+1+2

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Pr...

107 m2
160,785 €
2 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 1+1 tek “Univers...

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU-se...

56 m2
58,000 €
1 dhomë
1 tualete

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i...

Shitet apartament 1+1 ne Palladium Residence tek Liqeni i Thate...

90 m2
162,000 €
1 dhomë
1 tualete

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuq...

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri! Ap...

100 m2
97,830 €
2 dhoma
2 tualete

FILLUAN SHITJET E APARTAMENTEVE

Currila Coast Residence! Nje kompleks luksoz me 12 vila dhe 12...

100 m2
295,250 €
0 dhoma
0 tualete

Apartament 1+1 për Shitje, Durrës...

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 të një pallati 8 katesh i cili...

67 m2
74,000 €
2 dhoma
1 tualete

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Tha...

Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit: 165 ...

165 m2
800 € / muaj
2 dhoma
2 tualete

Qera, Ambjent Biznesi, Prane Tatim...

Qera, Ambjent Biznesi, Prane Tatimeve, Durres Ambienti ndodhet ...

79 m2
400 € / muaj
1 dhomë
1 tualete

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i...

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri, me nje vendodhje shume t...

74 m2
185,275 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !!

Apartamenti eshte 1+1 dhe organizohet ne nje dhome gjumi ,nje d...

70 m2
65,000 €
2 dhoma
1 tualete

Apartament 1+1 për Shitje në Golem...

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e pestë të një ndërtese gjas...

57 m2
40,000 €
1 dhomë
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I R...

Apartamenti ndodhet ne zonen e Malit te Robit prane kompleksit ...

80 m2
87,600 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2

Shitet apartament modern tek Shkembi i Kavajes! Apartamenti ...

160 m2
175,000 €
4 dhoma
2 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI ...

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes , prane Hote...

43 m2
82,500 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 NDERTIM I RI...

Shitet apartament 1+1 ndertim i ri pamje deti ne golem !! Ap...

74 m2
96,603 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 20 m LARG DE...

Ky apartament ka ne perberje te tij koridorin hyres qe ben shpe...

60 m2
83,000 €
2 dhoma
1 tualete

Shitet Apartament 1+1 me pamje nga...

Ky apartament ndodhet në një vend ideal në zonën Plazh të Durrë...

71 m2
120,000 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 ME PAM...

Apartameti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara tek shkembi ...

100 m2
350,000 €
2 dhoma
2 tualete

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE MALI ...

Apartament eshte i tipologjise 1+1 ndodhet në katin e parë bani...

64 m2
90,000 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

Apartamenti organizohet nga nje korridor hyres, dy dhoma gjumi,...

75 m2
105,000 €
3 dhoma
1 tualete